Sayfalar

10 Nisan 2014 Perşembe

son yaptıklarım


 Merhaba sevgili blog dostları işte son işlerimle yine yeniden karşınızdayım geçen hafta çok yoğun geçti siparişler üst üste geldi sabahlara kadar yetiştirecem diye mahvoldum ,ama olsun ben mutluyum yapmaktan zevk aldığım bir işten para kazanıyorum rabbim daim etsin inşallah.Evett gelelim işlere , bu güzel kapı süsümüzü güzel bir kıza yaptık .

 İlk önce yuvarlak şeklinde iki kat krem ince keçeyi kestim diktim ve içini elyaf doldurdum.Üzerini de doğaçlama içimden geldiği gibi süsledim.
 Bu da yiğit bebeğe yuvarlak plastiğimizi kınnap ipiyle kapladım.Veee tabiki baykuşlar başrolde seviyorum bu baykuşları çalışmayı tabi müşteriminde isteği bu doğrultudaydı.
Bu resim de yakından görüntüsü ortadaki baykuşumuz ince keçeden iki kat kesilip içi elyafla dolduruldu.Yandaki baykuşlarımız da kalın keçeden tek kat kesilip monte edildi bulutlarımız ve güneşimizin de içi doldurulup monte edildi .
 Başka bir baykuşlu konsep bu sefer bir ağaç dalına otursunlar istedim ağaç dalım tamamen doğaçlama yani bir kalıba bağlı kalmadım .
 İki tarafa kelebekleri de monte edince işte bitti Kahraman bebek için yola çıktı bile .
 Sevgili takipcim Hilal Hanımın siparişi ayakkabı çantası.Aslında rengi lacivert ama resimde siyah gibi çıkmış üstündeki renkler de fuşya Hilal Hanımın isteği üzerine :)
Daha önce de siyah ve kırmızısını yapmıştım kalıpları ve yapılışı için burdan bakabilirsiniz.Sipariş ve önerileriniz için elbecerisi@gmail.com a mesaj atabilirsiniz sevgiyle kalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder