Sayfalar

4 Mayıs 2015 Pazartesi

Keçe kız çocuk odası safari temalı kapı süsü

 Yeni kapı süsümüzün teması safari hayvanları oldu,ama ilk bu güzel kızla başladım.Kızımızı bitirdikten sonra heyecandan olsa gerek allıklarını sürmeyi unutup çekiverdim resimlerini.Yeni tasarımlarda hep heyecanlanırım ben ama monte aşamasın da allıkları tamamlanmıştır efendim.
İşte zebramız şirinlik abidesi,
 Zürafanın da ondan kalır yanı yok gerçi ama bir o kadar da asil doğrusu,
 Filimizin öyle üzgün göründüğüne bakmayın efendim,aslın da halinden çokta memnun :)
 Kuşlarımız da sevgi dolu şakıyıp duruyorlar birbirlerine.
 Güneşsiz ve bulutsuz bir safari kapı süsü düşünülemezdi herhalde,gülen güneşimiz ve bulutlarımız da hazır işte....
Veeee işte safari temalı kapı süsümüz hazır, hepsi bir araya gelince  bu şirin kapı süsü bitiverdi.Herşey keçe efendim soran çok olduğu için açıklayayım dedim.ayrıca makinem yok hepsini elde tek tek kesip gene elde tek tek dikiyorum.
 Fiyat sorup ;amannn sanki ne yapıyorsunuz ki diyenlere de bir cevap olur belki, bir kapı süsüne geceli gündüzlü en az üç günümü veriyorum ben.
 El emeğinin hiç kıymeti yok bizim ülkemiz de malesef :( amann çenem düştü gene efkarlandım.El emeği ile bir şeyler üreten kadınlarımızı  bu işi yapmaya başladıktan sonra daha iyi anladım.
 Evet işte bir kapı süsü hikayesi daha bitti,sırada daha bir sürü kapı süsü var bitmeyi bekleyen yaptıkça ben de sizinle paylaşmaya devam edeceğim efendim.Bana ulaşmak isterseniz elbecerisi@gmail.com adresinden ya da facebook adresimden mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder